Naturalny sok NFC z pokrzywy 100%
Naturalny sok NFC z pokrzywy 100%

Sok 100% z pokrzywy

 

Jaki sok z pokrzywy znajdziecie w naszym sklepie? W jaki sposób powstaje i czy zawiera jakieś dodatki? Odpowiadamy w dzisiejszym wpisie. 

 

Bardzo często spotykamy się z informacjami o pozytywnych właściwościach soku z pokrzywy. Można przeczytać o tym, że naturalny sok z pokrzywy pomaga wzmocnić organizm i sprzyja w oczyszczaniu go z toksyn. W składzie soku z pokrzywy znajdziemy wiele witamin, minerałów i polifenoli. Ma miedzy innymi działanie moczopędne, wpływa na redukcję stanów zapalnych i wzmacnia skórę, włosy oraz paznokcie. 

W opsie naszego soku przeczytacie, że regularne picie soku z pokrzywy zwiększa wydalanie z moczem chlorków, mocznika i innych szkodliwych produktów przemiany materii. Dzięki temu oczyszcza krew z toksyn i wzmacnia naczynia krwionośne, nerki i wątrobę. Wkazane jest zwłaszcza osobom cierpiącym na anemię czy bóle reumatyczne, w czasie rekonwalescencji po operacjach, w okresach wzmożonej pracy organizmu, podczas ciąży lub menopauzy. Systematycznie spożywanie soku z pokrzywy zapewnia dobre samopoczucie oraz idealny wygląd skóry, włosów i paznokci.

W naszym sklepie znajdziecie sok z pokrzywy w workach bag-in-box z kranikiem o pojemnościach 1l I 3l oraz szklanych butelkach 300ml oraz sok PREMIUM w ciemnobrązowej butelce 500ml. 

Sok NFC z pokrzywy powstaje poprzez bezpośrednie tłoczenie, czyli wyciskanie, liści pokrzywy. Nie zawiera żadnych dodatków. Nie jest także rozcieńczany wodą. Jego skład to 100% soku z pokrzywy. Bez dodatku cukru, konserwantów czy sztucznych barwników. 

Wygodne opakowania czyli worki bag-in-box pozwalają zachować świeżość soku dzięki technologii próżniowego zamknięcia i specjalnemu kranikowi, który zabezpiecza przed dopływem powietrza po otwarciu. 

W jaki sposób możliwe jest utrzymanie świeżości i długiej przydatności soku NFC z pokrzywy? Dzięki procesowi pasteryzacji.  To ona od wielu pokoleń odpowiedzialna jest za przedłużanie trwałości produktów. Pasteryzacja to proces, który pozwala na unikniecie stosowania konserwantów. Dlatego całkowicie naturalnymi i bezpiecznymi dla zdrowia sposobami zapewniamy dostęp nie tylko do soku z pokrzywy ale również innych naturalnych soków NFC, które zachowują w większości swoje składniki odżywcze.

Jak długo można przechowywać naturalny sok NFC 100% z pokrzywy po otwarciu? Do 14 dni w temperaturze pokojowej, do 30 dni w lodówce. 

Jaki jest termin przydatności soku NFC z pokrzywy? Do 10 miesięcy od taty produkcji. Jest naturalnie mętny i może posiadać osad dlatego należy wstrząsnąć przed użyciem. 

Jesteśmy bezpośredniom producentem soków dlatego sprzedawana przez nas soki produkowane są na bieżąco. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium