O nas

    

 

Poznaj nas bliżej. 

Jeżeli zapytacie o nasze ulubione miejsce na Ziemi odpowiedź zawsze będzie taka sama: Szymanowice. To serce naszej rodzinnej firmy. Takie, które kojarzy nam się z miłością, szczerym uśmiechem, wyjątkową naturą i pracą, która stała się pasją. 

 

 

Historia prawdziwa.

Sadownictwo. Fundament naszej działaności, który sprezentował nam doskonałą szansę na rozwój w kierunku, który wiązał się z naszą dotychczasową pasją, i który przez lata mieliśmy szansę poznać od podstaw. W ten sposób rozpoczęła się nasza już ponad 15-letnia historia tłoczenia na zimno soków i przecierów składających się w 100% z owoców i warzyw. 

 

 

Żyjemy W spółce z Naturą.

Planowaliśmy napisać o sekrecie naszej udanej współpracy z naturą. Tylko, że to  wcale nie jest sekret. Wręcz przeciwnie. Zawsze silnie akcentujemy przestrzeganie przez nas kilku kluczowych zasad podczas produkcji soków i przecierów: bez GMO, bez ulepszaczy, bez barwników, bez konserwantów, bez dodatku cukru i słodzików. Na pierwszym planie stawiamy również pakowanie produktów. Na nasze worki z kranikiem, czyli tzw. bag-in-box oraz szklane butelki wybieramy wyłącznie te, które kwalifikują się do recyklingu.

 

Produkt.

Tłocznia Szymanowice to gościnne miejsce. Dlatego z wielką przyjemnością zaprosiliśmy do naszego sklepu również produkty od okolicznych przyjaciół.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium