Dlaczego warto wybrać nasze soki NFC?
Dlaczego warto wybrać nasze soki NFC?

Historia Tłoczni Szymanowice rozpoczęła się ponad 15 lat temu. Wcześniej od lat byliśmy związani z sadownictwem więc można powiedzieć, że naszą pracę znamy od podstaw. Jesteśmy rodzinną Tłocznią z tradycjami dzięki czemu możesz cieszyć się pysznymi sokami NFC z polskich owoców i warzyw. 

Przedstawimy Wam dzisiaj kilka ważnych faktów, które powinny mieć znaczenie podczas decyzji, które soki NFC wybrać aby były zdrowe i dostarczały nam możliwie najwięcej cennych witamin i minerałów. 

 

O czym przeczytasz w tym artykule?

  • Na co zwrócić uwagę wybierając sok.
  • Co oznacza skrót NFC.
  • Co oznacza sok tłoczony na zimno.
  • Czy soki NFC na prawdę nie mają żadnych dodatków. 
  • Gdzie możesz sprawdzić skład naszych soków.

 

Skrót NFC to skrót od „not from concentrate” oznaczający soki „nie z koncentratu”. Czyli aromatyczne, naturalnie mętne i pyszne soki 100%! Charakteryzujące się naturalnym składem bez dodatku wody, cukru czy substancji konserwujących. To w 100% czysty sok owocowy. 

Soki NFC tłoczone na zimno to nic innego jak soki, które wyciskamy z samych owoców lub warzyw. Następnie poddajemy je pasteryzacji w temperaturze max. 80C dzięki czemu zachowują więcej smaku i witamin! Pamiętajcie, że soki NFC to nie tylko soki z owoców! To także soki z warzyw jak np. sok z buraka 100% lub sok z marchwi 100%. Lubimy także oryginalne połączenia owoców z warzywami i ziołami jak np. mięta. Naszą pełną ofertę soków NFC znajdziecie oczywiście w naszym oficjalnym sklepie internetowym. 

 

Na co warto zwrócić uwagę wybierając soki NFC? 

  • Czy na pewno nie posiadają żadnych dodatków.
  • Skąd pochodzą owoce i warzywa, z których powstaje sok.
  • W jakiej temperaturze są pasteryzowane.
  • W jakie worki i butelki są pakowane.

 

Nasze wysokiej jakości soki NFC nie posiadają żadnych dodatków. Każdy z soków wolny jest od konserwantów, dodatku cukru czy słodzików. W związku z tym, że posiadamy własną Tłocznię Soków i jesteśmy bezpośrednim producentem soków NFC sprzedawane przez nas soki produkowane są na bieżąco a ich skład możesz sprawdzić w naszym sklepie (w opisie) jeszcze przed zakupem lub na etykietach, które znajdują się na każdym produkcie. Wszystkie soki pakowane są w worki aseptyczne lub szklane butelki nadające się do recyklingu. 

 

Każdy sok NFC w naszym sklepie jest dokładnie opisany. Znajdziesz tam informacje o tym, że sok jest tłoczony na zimno i nie ma w składzie żadnych dodatków. Dowiesz się jaka ilość soku znajduje się w danym worku lub butelce. Przypomnimy również o tym że nie dodajemy do niego cukru oraz konserwantów, jest naturalnie mętny i pasteryzowany w temperaturze max. 80C. W opsie każdego produktu przeczytasz także o terminie przydatności soku oraz sprawdzisz specyfikację soku. Co zawiera taka specyfikacja? Między innymi informacje o wartości energetycznej, zawartości węglowodanów, cukru czy błonnika. 

 

Teraz pozostaje Ci tylko wybór ulubionego smaku naturalnego soku NFC i złożenie zamówienia :) 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium