Co warto wiedzieć o sokach NFC?
Co warto wiedzieć o sokach NFC?

Co warto wiedzieć o sokach NFC?

 

Pisaliśmy już wcześniej o sokach naturalnych NFC ale dzisiaj zamierzamy nieco rozszerzyć temat. Moglibyśmy przedstawić Wam listę najważniejszych zalet soków NFC i na tym zakończyć ale zamierzamy się nieco rozpisać :)

 

O czym przeczytasz w tym artykule?

  • Czym są soki NFC
  • Dlaczego warto je wybrać spośród innych soków
  • Jak przechowywać soki NFC
  • Jaka jest data przydatności do spożycia soków NFC

 

Soki NFC to soki w 100% tłoczone z warzyw lub owoców. Nie zawierają żadnych dodatków, jak np. konserwantów czy substancji słodzących. Co ważne nie są to również soki 100% z koncentratu. Nie przechodzą procesu zagęszczania ani poźniejszego rozcieńczania co pozwala sokom NFC zachować jak najwiecej zdrowych składników i najlepszego smaku. Nie znajdziecie w nich także sztucznych barwników i dodatku cukru. 

To wszystko o czym wspomnieliśmy wyżej to właśnie powody, dla których warto wybrać soki NFC  tłoczone na zimno. Zero dodatków, nawet wody! Tylko pyszny i naturalny sok wyciskany w 100% z owoców i warzyw, który przy odpowiednim przechowywaniu bardzo długo zachowa świeżość i najlepszy smak! 

 

Jak przechowywać soki NFC aby jak najdłużej zachowały świeżość? 

Przechowywanie soków NFC jest wygodne i bardzo proste. Zamawiając sok NFC możesz go schować do ozdobnego kartonu (również dostępnego w naszym sklepie) i postawić w swoim ulubionym miejscu w kuchni lub schować w lodówce co wydłuży jego datę przydatności. 

 

Jak długo po otwarciu nasze soki NFC zachowują swieżość? 

W zależności od temperatury przechowywania około:

  • 30 dni w lodówce
  • 14 dni w temperaturze pokojowej.

Przy okazji przypomnimy, że soki są naturalnie mętne i mogą zawierać osad. Oznacza to, że w soku znajdują się cząstki miąższu owocowego i dlatego warto go wstrząsnąć przed spożyciem. 

 

Jaka jest data spożycia soków NFC przed ich otwarciem? 

Datę przydatności soku do spożycia znajdziecie oczywiście na etykiecie :) 

 

Jak pakujemy naturalne soki NFC?

W worki z kranikiem inaczej nazywane bag-in-box. Dzięki nim możesz cieszyć się aromatem i smakiem swojego ulubionego naturalnego soku zdecydowanie dłużej! Jak to możliwe? 

Soki tłoczone pakowane w worki bag-in-box zachowują świeżość dłużej dzięki specjalnej technologii próżniowego zamknięcia a specjalny kranik, o którym wspominaliśmy chwilę wcześniej, nie tylko ułatwia nalewanie soku ale również zabezpiecza sok przed dopływem powietrza. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium